Fotovoltaické elektrárny pro rodinné domy
Jsme FINKIS a.s.

Vaše dlouhodobá úspora je naším posláním

Vzrůstající ceny elektrické energie jsou a v budoucnu i budou strašákem pro mnoho domácností. Udělejte prozíravé rozhodnutí a vsaďte na spolehlivé a dlouhodobé řešení. Vytváříme systémy z osvědčených a kvalitních komponentů, dbáme na jejich „vyladění“ podle individuálních požadavků našich klientů.

Máme dva hlavní cíle:
1. Zajistit vám rychlou návratnost investice.
2. Vytvořit váš systém tak, aby vám desítky let spolehlivě fungoval.

 

Tým FINKIS a.s.

Ruku na to, že vše dobře dopadne

Naši starostí je kompletní dílo.
Od kvalitního návrhu, až po finální předání hotového systému do vašich rukou. Záleží nám na vaší spokojenosti a všemu věnujeme velkou péči.

Pokud by se přesto vyskytl jakýkoliv problém, garantujeme vám, že ho okamžitě budeme řešit. 

Spolupracujeme s osvědčenými partnery

Aby vše klapalo, jak má, nakupujeme do našich systémů pouze prověřené komponenty od spolehlivých dodavatelů. Naši řemeslníci umí svoji práci dobře. Projekty pečlivě sledujeme a hlídáme kvalitu odvedené práce. Následný servis je pro nás samozřejmostí.

Jsme členy asociací v oboru

Co říkají zákazníci

Naše práce dává smysl, když jsou zákazníci s naším systémem spokojení, mají jasnou úsporu a chválí nápady, které jsme jim přinesli. Děkujeme za vaši důvěru.

Kontaktoval jsem FINKIS s žádostí o cenovou nabídku FVE. Během jednoho dne jsme domluvili schůzku. Už během první návštěvy bylo vidět, že se pan Mojžíš snaží najít přesné řešení pro naši domácnost. Řešil všechny technické detaily a měl zajímavé nápady ohledně instalace. Vše mi trpělivě a lidsky vysvětloval. Měl jsem možnost posoudit navrhované řešení s dalšími nabídkami a chováním a vstřícností se žádná další firma FINKISu nevyrovnala. Jako jediný z oslovených firem mi cenovou kalkulaci osobně dovezl, a ještě jednou vše vysvětlil. Další mé požadavky byly řešeny napřímo s elektrikářem. V tomhle byla firma FINKIS rovněž ojedinělá. Mohu označit jednání za profesionální a upřímně doporučit.

Karel Meloun Dolní Lhota

Dobrý den. Chtěl bych Vám poslat krátké hodnocení Vašeho obchodního zástupce pana Mojžíše. Hned při prvním setkání na mně působil příjemným dojmem. Z jeho přístupu je vidět že jde o člověka který ví o čem mluví. Velice ochotně mi odpověděl na všechny mé dotazy a podrobně mi vysvětlil co všechno lze od fotovoltaiky očekávat. Na jakýkoliv dodatečný dotaz je ochoten kdykoliv odpovědět. Takových obchodníků víc.

Jan Kala Šenov

Dobrý den, chtěla bych Vám vyjádřit poděkování za Vaši dosavadní spolupráci při přípravě výstavby fotovoltaické elektrárny v Hodoňovicích. Já i manžel jsme byli doposud s Vaší spolupráci velmi spokojeni, oceňujeme zejména Vaši vstřícnost a snahu vyřešit vše tak, aby instalace proběhla bez problémů. Těšíme se na další spolupráci. Děkujeme.

Žídkovi Hodoňovice

Při zadání a realizaci fotovoltaické elektrárny jsme byli spokojeni. Oceňujeme vstřícnost při realizaci. Jednání firmy FINKIS a.s. je velice profesionální a můžeme tuto firmu doporučit.

Kamil a Věra Sosnovi Komárov

Při výběru realizační firmy jsme vybírali z několika nabídek. Nabídky byly podobné, ale doby realizace byly možné až po několika měsících. Výjimku tvořila firma FINKIS a.s., kdy obchodní zástupce pan Midrla dojel již druhý den, prohlédl si dům, a do dvou dnů se vrátil s konkrétními návrhy fotovoltaické elektrárny. Rychlé a korektní jednání nás upřímně mile překvapilo. Poté následovala parta tří elektrikářů a montérů, kteří během dvou týdnů provedli montáž zařízení. Celkově jsme byli s FINKIS a.s. spokojeni a můžeme doporučit. Pavel, Katka, Šimon a Matouš

Staňkovi

  První krok je jednoduchý. Stačí nám na sebe nechat kontakt...

  Vaše osobní údaje jsou v bezpečí a budou použity výhradně ke vzájemné komunikaci a vyřízení vašeho dotazu nebo poptávky, dle Zásad zpracování osobních údajů.
  finkis-logo

  Co můžete udělat pro získání vašeho solárního systému?
  Do formuláře vložte váš kontakt a my se vám obratem ozveme.

  Nemůžete se dočkat
  Pak nám můžete rovnou zavolat a naplánovat si návštěvu u vás…

  FINKIS a.s.

  Mobil: +420 770 168 056 
  E-mail: fve@FINKIS.cz

  Kancelář a sídlo společnosti:
  Růžová 14, Opava 746 01

  IČ: 09645551
  DIČ: CZ09645551
  Spisová značka B 8598/KSBR Krajský soud v Brně

  Veškerá práva vyhrazena © FINKIS a.s.
  Mobil: +420 770 168 056 | E-mail: fve@finkis.cz 

  Kontakty | Zásady zpracování osobních údajů